ESERLERİ

YANSIMA

“Hayat yaptıklarımızın yansımasıdır ve 
her yansımanın bir bedeli vardır.”

Kemal yeni kaybettiği annesinin mezarına gider ve onun hiç tanımadığı bir yüzü ile karşılaşır.
Agah İlkiz, Kemal’e ders niteliğinde ağır bir yük verir.

 

İlk baskı 2024

EREK

Angor Holding’in sahibi Hakan Angor yıllardır yaptığı iyiliklerle kısa bir zamanda herkese kendini sevdirmeyi başarmıştır. Genç yaşlarda büyük bir sıçrayış yapmış ve iş hayatında da dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakan yetimhaneden beri yanında olan Türkan ile destansı bir aşka imza atar.

Genç milyarder hayatını düzene sokmuş, muhteşem bir yaşam sürerken geçirdiği trafik kazası ile garip hislere kapılır. İyilik meleği zamanla ölüm meleğine dönüşür.

 

İlk baskı 2021

DEĞİŞEN DÜNYA

Kendi halinde bir ailenin, köylerine gitmesiyle olaylar gelişmeye başlar. Ailenin en küçüğü Emre tuhaf giden bir şeyler olduğunu hisseder. Yıllarca gündem olan şekil değiştirenlerin gerçekliği yavaş yavaş anlaşılır. Köyde sıkışıp kalan aile çıkış yolu bulmaya çalışır.

Emre, İnanis onu hapsettiğinde insanlık için ne kadar önemli olduğunu anlasa da uzun bir süre ellerinde kalır. Fedailer sayesinde kurtulan Emre, kalan bir avuç insanı bulmaya çalışır. Kimsesiz ve ölülerle dolu sokaklarda yaşam mücadelesi verir. Emre yıllar sonra olanları torununa anlatır.

İlk baskı 2019

Başa dön